Літні Олімпійські ігри в Японії офіційно переносять на 2021 рік

Прем’єр-міністр Японії Абе Шіндзо попрохав про відтермінування Літніх Олімпійських ігор-2020, що мають відбутися в Токіо, на один рік через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2. МОК погодився з пропозицією прем’єра.

Про це повідомляє The Guardian.

За словами Абе, пропозицію перенести Ігри-2020 він має намір озвучити президенту Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху.

Як повідомив офіс прем’єр-міністра Японії, МОК погодився не скасовувати Олімпійські ігри, натомість їх перенесуть на літо 2021 року.

Раніше МОК заявляв, що рішення про долю Олімпіади-2020 у Токіо мають ухвалити протягом чотирьох тижнів.

Зазначимо, вчора в інтерв’ю USA Today багаторічний член Міжнародного олімпійського комітету Дік Паунд заявив, що відтермінування Ігор-2020 вже вирішено.

«На основі інформації, якою володіє МОК, ухвалили рішення про відтермінування. Ще не визначилися з тим, що робити далі, але Ігри 24 липня не почнуться, наскільки мені відомо», — заявив Паунд.

Напередодні, нагадаємо, Олімпійський комітет Японії, відповідальний за організацію найближчої літньої Олімпіади-2020, вперше допустив можливість перенесення змагань через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.