Вщент нашпиговану цигарками автівку виявили буковинські митники на кордоні з Румунією

Спроба незаконного переміщення майже 2000 пачок тютюнових виробів мала місце у пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» Буковинської митниці Держмитслужби.

Водій транспортного засобу «BMW X5», прямуючи цієї ночі в приватних справах до Румунії, для проходження митного контролю обрав смугу руху “зелений коридор”. Такими діями було заявлено про відсутність будь-яких предметів, переміщення яких через митний кордон обмежено чи заборонено.

Враховуючи результати аналітично-пошукових заходів, співробітники митниці прийняли рішення про переведення транспортного засобу на смугу руху “червоний коридор”. Під час поглибленого огляду виявилось, що спеціально виготовлені шляхом кустарного збільшення днища тайники автівки вщент наповнені тютюновими виробами.

Таким чином, громадянином Румунії вчинено дії, спрямовані на незаконне переміщення з приховуванням від митного контролю в спеціально виготовлених сховищах 1970 пачок цигарок.

За складеним співробітниками митниці відповідно до частини першої ст.483 Митного кодексу України протоколом тютюнові вироби іноземного виробництва «MARBLE» вартістю 50 160 грн. та авто 2006 р.в., оцінене у 150 000 грн., вилучено.

Рішення – за судом.

09.03.2020