Євро-2020: результати жеребкування фінальної частини

Всі команди були розділені на шість груп в Бухаресті.

У суботу, 30 листопада, в румунському Бухаресті відбулося жеребкування групового етапу фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2020 року.

Варто відзначити, що крім Уельсу і Фінляндії в четвертій корзині було чотири слота для переможців плей-офф Ліги націй, півфінальні та фінальні матчі якого заплановано на 26 і 31 березня, але кожен з чотирьох шляхів також отримав свою групу.

Результатом жеребкування:

Група A: Італія, Швейцарія, Туреччина, Уельс

Група B: Бельгія, Росія, Данія, Фінляндія

Група С: Україна, Нідерланди, Австрія, переможець плей-офф Ліги націй – Шлях D (Грузія, Північна Македонія, Косово, Білорусь) * Якщо на Євро-2020 не проб’ється збірна Румунії.

Група D: Англія, Хорватія, Чехія, переможець плей-офф Ліги націй – Шлях С (Шотландія, Норвегія, Сербія, Ізраїль)

Група E: Іспанія, Польща, Швеція, переможець плей-офф Ліги націй – Шлях B (Боснія і Герцеговина, Словаччина, Ірландія, Північна Ірландія)

Група F: Німеччина, Франція, Португалія, переможець плей-офф Ліги націй – Шлях A (Ісландія, Болгарія, Угорщина, Румунія) * Виняток – збірна Румунії, яка може потрапити тільки в групу С.

Міста, в яких пройдуть матчі кожної з груп:

Група А: Рим (Італія), Баку (Азербайджан)

Група В: Санкт-Петербург (Росія), Копенгаген (Данія)

Група С: Амстердам (Нідерланди), Бухарест (Румунія)

Група D: Лондон (Англія), Глазго (Шотландія)

Група Е: Більбао (Іспанія), Дублін (Ірландія)

Група F: Мюнхен (Німеччина), Будапешт (Угорщина)Відкриття турніру відбудеться 12 червня в Римі, а груповий етап завершиться 24 червня. З кожної групи в 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди, а також чотири збірні, які посядуть треті місця з найкращими показниками.

Півфінальні матчі і фінал заплановано на “Уемблі” в Лондоні.