З учнями Просіцької ЗОШ І-ІІ ст.провели уроки «Як протидіяти булінгу»

Сьогодні, 7-го листопада 2019 року 07.11.2019 року ст. інспектор ювенальної превенції Глибоцького відділення поліції, провів з учнями Просіцької ЗОШ І-ІІ ст., урок “Щодо протидії булінгу “.

Булінг (цькування) – це не жарти і не дитячі пустощі. Це прояв репресивних стосунків, в яких відбувається зловживання владою і силою. Закон щодо протидії булінгу заклав основні маркери, за якими можна розпізнавати булінг (цькування).

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні труднощі, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребують підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові стосунки з людьми не лише у школі, але й протягом усього подальшого життя.

Також учням закладу розповіли, що з 19 січня в українському законодавстві з’явилося нове адміністративне правопорушення – «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». Фахівці пояснювали школярам, що відповідальність за цькування наступає з 16 років. А якщо таке правопорушення вчинить учень від 14 до 16 років, перед законом відповідатимуть його батьки чи опікуни.

Окрема подяка адміністрації навчального закладу за співпрацю,