Районний етап обласного конкурсу відеороликів «Світ потребує доброти»

11 вересня в читальному залі Глибоцької центральної районної бібліотеки відбувся районний етап обласного конкурсу відеороликів «Світ потребує доброти» серед публічних бібліотек району та бібліотек об’єднаних териоріальних громад. Організаторами конкурсу є Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Івасюка та Чернівецьке обласне відділення громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».
Основним завданням конкурсу було виявлення і розвиток індивідуальних і творчих здібностей людей з особливими потребами, сприяння їх самореалізації, залучення громадськості до вирішення проблем людей з особливими потребами.
Оцінювало конкурс журі у складі: начальника відділу культури і туризму Глибоцької РДА – Олена Рєпіна, директор Глибоцької РЦБС – Ольга Ковальчук, заступник директора по роботі з дітьми РЦБС – Лариса Дущак, провідний спеціаліст з питань освіти і культури Чагорської ОТГ – Галина Дарій та спеціаліст з питань освіти і культури Волоківської ОТГ – Марія Онофрейчук.
У конкурсі взяли участь завідуючі бібліотеками-філіями Глибоцької РЦБС, які у формі слайдових презентацій та відеороликів представили роботу бібліотек з обслуговування користувачів з особливими потребами.
Переможці районного етапу конкурсу «Світ потребує доброти» будуть нагороджені на урочистостях з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек.