Відбулося засідання громадської ради при Глибоцькій селищній раді ОТГ

12 вересня 2019 року під головуванням Глибоцького селищного голови  Григорія Ванзуряка відбулось засідання громадської ради при Глибоцькій селищній раді ОТГ.

У засіданні взяли участь члени громадської ради.

На порядок денний було винесено та розглянуто 3 питання:

  1. Безпритульні собаки: як вирішити проблему? Безпритульні собаки, які цілком комфортно почувають себе в міських умовах, представляють реальну небезпеку. З кожним роком кількість людей, які постраждали від укусів безпритульних собак, зростає, оскільки ці тварини – переносники важких, в тому числі смертельних, захворювань.

2.Про сортування та вивіз твердого побутового сміття у смт. Глибока та у цілому по громаді. Попередньо обговорили тарифи і механізм оплати. Було запропоновано тариф 15 грн. з людини, але не більше 50 грн. з господарства.

3.Про проблеми водопостачання у селищі та зміну тарифів.

Громадська рада плідно попрацювала над питаннями порядку денного та одноголосно прийняли відповідні рішення по всім питанням.

Підводячи підсумки засідання Григорій Степанович подякував членам громадської ради   за активну громадянську позицію, небайдужість до питань розвитку Глибоцької громади та висловив надію на взаєморозуміння і подальшу плідну співпрацю.