Підрозділ територіальної оборони запрошує долучитись до лав резервістів

Переваги проходження служби у військовому резерві!?

Служба у військовому резерві відрізняється тим, що проходить без відриву від звичайного цивільного життя; резервіст одягає «камуфляж» лише коли залучається на збори; в інший час він, як й всі інші, ходить на роботу, навчається, здійснює підприємницьку діяльність чи перебуває на обліку в державній службі зайнятості, тобто живе звичайним життям. Варто зауважити, що резервісти (які не працюють) не належать до зайнятого населення в Україні і мають право відповідно до законодавства про зайнятість населення бути визнаними безробітними та зареєстрованими у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, та отримувати допомогу по безробіттю на загальних підставах.

У разі воєнної загрози, резервіст, що уклав контракт на проходження служби в військовому резерві, першим стає до строю – призивається на службу до «своєї» військової частини.

Не секрет, що всі придатні за станом здоров’я чоловіки України віком від 18 до 60 років та  певна категорія жінок є військовозобов’язаними. Тобто, у разі виникнення військової загрози вони можуть бути призвані до лав Збройних Сил України чи інших військових формувань. В кого немає контракту на проходження служби в військовому резерві, то таких військовозобов’язаних по військових частинах «розподіляють» військові комісаріати. Тобто, місце проходження служби у разі настання військової загрози обирає не громадянин. А резервіст – «контрактник» проходиться службу на обраній ним же посаді, в обраній ним же частині. Серед тих, кого знає, кому довіряє, з ким вже давно знайомий, з ким неодноразово зустрічався на заняттях чи у неформальній обстановці.

Слід зазначити, що укласти контракт на проходження військової служби в резерві можуть і громадяни, які придатні до військової служби лише в воєнний час або обмежено придатні в мирний, чоловіки та жінки.

Наш підрозділ територіальної оборони має «гнучкий» графік щодо підготовки своїх резервістів і проводить 7-10 денні збори  та одноденні щомісячні заняття (переважно стрілецька підготовка), на які залучаємо свій особовий склад. На час зборів резервісти забезпечуються військовою формою, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням. Крім того, резервістам щорічно виплачуємо грошову винагороду у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.  Під час проходження служби резервісту гарантується відповідні соціальні гарантії, можливість кар’єрного зростання по службі і отримання чергових військових звань.

Служба в резерві – це можливість випробувати себе, набути «військових» навиків, вдосконалити їх, розширити коло друзів, а іноді й обрати для себе кар’єру військового.

Якщо Вам вже виповнилось 18 років та Ви бажаєте стати резервістом підрозділу територіальної оборони – телефонуйте 0665081808.